Granulu katls lieto koka granulas kā kurināmo. Dažādos modeļos ir koksnes kurtuve, kas ļauj sadedzināt ražošanas koksnes atkritumus. Daži katli tiek automātiski aprīkoti ar tīrītājmehānismiem, veic siltummaiņa un gliemeža tīrīšanu. Iespējama no laika apstākļiem atkarīgās automātikas uzstādīšana. Laba alternatīva gāzes katlam.
Granulu katls lieto koka granulas kā kurināmo. Dažādos modeļos ir koksnes kurtuve, kas ļauj sadedzināt ražošanas koksnes atkritumus. Daži katli tiek automātiski aprīkoti ar tīrītājmehānismiem, veic siltummaiņa un gliemeža tīrīšanu. Iespējama no laika apstākļiem atkarīgās automātikas uzstādīšana. Laba alternatīva gāzes katlam
Katli Ferroli – tika ražoti Itālijā. Cietā kurināmā katls Ferroli SFL ir paredzēts telpu (vasarnīcu, kotedžu, ārpilsētas māju) apkurei un ražošanas uzdevumam. Uzstādot netiešās uzsildīšanas boileri, – arī karstai ūdensapgādei SFl ir čuguna sekciju siltummainis, kas nosaka tā darbmūžu – ne mazāk, kā 15 gadiem. Šis katls ir attiecināms uz autonomās apkures kategoriju, t. i., tas absolūti nav atkarīgs no enerģijas: jums nav jāuztraucas par sprieguma lēcieniem, kuri spēj bojāt iekārtas, kā arī par jebkuru ilgstošo elektroenerģijas atslēgšanu.
Katli LangeTech – tiek ražoti Latvijā (Tukuma pilsētā). Kompānija LangeTech nodarbojas ar metālu ražošanu, viena no darbības jomām ir granulu katlu ražošana. Garantija uz katliem ir 5 gadi, kas liecina par produkta kvalitāti. Katla jauda ir 28 kW vai 32kW.
Katli Viadrus – tiek ražoti Čehijā. Viadrus Hercules Green EcoTherm ir čuguna kombinētie granulu katli, kuros, izņemot koksnes granulas, kā kurināmo, var lietot arī citu veidu cieto kurināmo – malku, briketes, ogles u. c.
Tiek pārdoti granulu katli. Tāpat arī piedāvājam granulu katlu montāžu, remontu, apkopi. Lai pasūtītu granulu katlu vai montāžu, zvaniet pa tālruni +371 20663660 vai rakstiet uz e-pastu info@climateplus.lv